"CHŁOPCY ZE ZŁOTA"

Wspólne zdjęcie z drużyną Dynamo Berlin, która kibicowała naszym do konca.

W niedzielę 26 lutego br. grupa ORLIK pod wodzą trenera MICHAŁA MENDELSKIEGO odniosła spektakularny sukces zwyciężając "W Jaskini Lwa" halowy turniej we Frankfurcie nad Odrą. W turnieju udział wzięło 10 drużyn - 9 niemieckich i nasza Akademia Dudki. Wyczyn ten należy uznać za podwójny sukces z uwagi na miejsce rozgrywek, czyli "Obcej Ziemi" niemieckiej. Wszyscy doskonale wiemy jaki jest poziom piłki u naszych zachodnich sąsiadów a ich szkolenie młodzieży odbywa się na najwyższym światowym poziomie.

Jakby tego było mało najlepszym zawodnikiem turnieju został, nie po raz pierwszy - KUBUŚ MARSZAŁEK, a Królem strzelców - KRZYSIU KUSZYK.

- Gospodarze przyjęli nas ciepło i byli bardzo sympatyczni, lecz przed turniejem wszyscy skazywali nas na pożarcie! -wspomina trener MICHAŁ.- W turnieju zagrały takie marki jak: Dynamo Berlin, Dynamo Eisenhuttenstad i doskonale szkolona Viktoria Sellow, mówiłem swoim chłopcom że nazwy nie graja, że sa w stanie pokonać każdego - posłuchali, zagrali swoją piłkę i to był klucz do zwycięstwa! -dodaje.

• Naszą Akademię dumnie reprezentowali:
  • PIOTRUŚ PAKIRSKI,
  • SEBASTIAN CHUCHNOWSKI,
  • ANTEK ŻYGIELEWICZ,
  • KUBUŚ MARSZAŁEK,
  • KRZYSIU KUSZYK,
  • WOJTEK WOŹNY,
  • IGOR PIETRASZKIEWICZ,
  • DAMIAN WAGNER,
  • ALAN PINTER,
  • PAWEŁ DZIWURA.

Wielkie brawa dla "Chłopców ze Złota"!

JESTEŚCIE DUMĄ AKADEMII DUDKI!