KADRA GOZPN 2007 - KUBA MARSZAŁEK i SEBA CHUCHNOWSKI NA „PIĄTKĘ Z PLUSEM”!

Sobota 11 marca 2017

Dwójka naszych podopiecznych wzięła udział w Halowym Turnieju Kadr Północnej Części Województwa Lubuskiego. Nasi chłopcy z rocznika 2007 swoje umiejętności mieli okazję pokazać na tle zespołów ze Szczecina, Wrocławia, Lubina czy Poznania! Z pewnością było to pożyteczne doświadczenie dla młodych piłkarzy grać u boku z najlepszymi z północnej części naszego Województwa.
Do rozgrywek były wystawione 2 drużyny Kadry GOZPN 2007.
W jednej wyróżniony został rewelacyjny KUBA MARSZAŁEK! innymi słowy Jakub został wybrany najlepszym w ekipie!
Również kapitalnie spisał się SEBA CHUCHNOWSKI który tez się wyróżniał na tle swoich kolegów w drugiej drużynie!

Wielkie brawa nalezą się dla naszych chłopców za doskonały występ, oraz dla trenera MICHAŁA MENDELSKIEGO za fizyczne i mentalne przygotowanie naszych najmłodszych do kadry. Bez ciężkiej, trenerskiej pracy nie udałoby się osiągnąć takiego sukcesu!

Gratulacje!