OFERTA SPONSORSKA

Prośba o Sponsoring

Szanowni Państwo,

W imieniu Uczniowskiego Klubu Sportowego „Lech Poznań Football Academy Dariusz Dudka” mam zaszczyt zwrócić się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe naszej działalności np. w postaci środków pieniężnych lub zakupu niezbędnego sprzętu i odzieży sportowej.

Stowarzyszenie „UKS Lech Poznań Football Academy Dariusz Dudka” Kostrzyn nad Odrą powstało w 2015r. Obecnie w klubie trenują chłopcy i dziewczęta w wieku od 4 do 13 lat. Nasze dzieci trenuje wykwalifikowana kadra trenerska, która swoim doświadczeniem wspiera i uczy dzieci gry, co przekładać się będzie na nasze osiągnięcia.Dzieci realizują poza tym swoją pasję w grupie rówieśniczej, mają kontakt ze sportem i z innymi dziećmi, rozwijają się więc sportowo i społecznie. Celem naszej klubowej działalności jest propagowanie ruchu, motywacja, rozwój umiejętności, wpajanie ducha walki i potrzeby własnego rozwoju, pokonywanie słabości. Dzieci będą brały regularnie udział w zawodach piłkarskich na terenie naszego województwa i sąsiednich województw. Jesteśmy początkującą sekcją sportową i dlatego brakuje nam środków, które moglibyśmy przeznaczyć na zakup odpowiedniego sprzętu i odzieży sportowej dla grupy, tak by każdy miał jednakowe szanse rozwoju. Na chwilę obecną budżet stowarzyszenia składa się ze składek członkowskich rodziców.

Stawiamy przed sobą ambitne plany rozwoju dlatego zwracamy się do Państwa firmy z prośbą o wsparcie naszej działalności. W zamian za wsparcie możemy zaproponować:

• umieszczenie logo firmy na strojach zawodników

• umieszczenie dostarczonych przez Państwa ulotek, plakatów i innych materiałów reklamowych.

Sponsoring traktujemy jako obustronne zaufanie oraz jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Wierzymy, że sponsoring z Państwa strony będzie służył promocji waszej firmy a naszym dzieciom pozwoli na zrealizowanie celów sportowych.

UKS Lech Poznań Football Academy Dariusz Dudka”

Nr. konta: 11 1090 1900 0000 0001 3142 4908

BZWBK 1 Oddział w Kostrzynie n/Odrą

ul. Sikorskiego 10